O nás

BLUE AFRICA TOURS má dlouholeté zkušenosti se sestavovám výprav a expedic na souši i v oceánech.  Zažijte báječné zážitky ze safari, obdivem fantastických přírodních scenérií i potápění. Objevte s námi krásy africké přírody, divočiny a vnímejte nezaměnitelnou atmosféru Afriky.

*  v malých skupinách  *  s individuálním přístupem  *  za skvělé ceny  *

Jean-Pierre Botha - rodilý Jihoafričan, dobrodruh a specialista na organizování výprav a expedic po zemích Jižní Afriky, také zkušený potápěčský instruktor, se kterým se můžete účastnit i  neobvyklých potápěčských akcí. Jean-Pierre Botha má bohaté zkušenosti s plánováním a realizací expedic s klienty z celého světa.  Mimo jinou publikační činnost je také spoluautorem knihy z edice Lonely planet Diving & Snorkeling South Africa. Spolupracuje s filmaři a fotografy z BBC, Discovery Channel, National Geographic atd. Podílí se na výzkumných projektech na ochranu žraloků.

Jitka Fialová - Češka, žijící v Jihoafrické republice, ve žraločím městečku Gansbaai.  Jsem připravena odpovědět na všechny vaše dotazy ohledně cestovatelských a potápěčských aktivit. Jsem tady, abych Vás provázela na cestách nebo byla nápomocna při organizování veškerých akcí.

Pište mi své dotazy a připomínky. 

O plánu výprav a expedic po suchu i k oceánu vás budeme průběžně informovat. Pokud chcete poznat Afriku zblízka a vyzkoušet si netradiční aktivní relax nebo prožít dobrodružství, jsme přesvědčeni, že jsme ta správná volba. Připravíme pro vás výpravu na míru.

Cestujeme za skvělé ceny! 

vyprávění z některých výprav najdete na

 http://jitkafialova.blog.idnes.cz

www.nambwa.wordpress.com 

ZÁKLADNÍ INFORMACE O ZEMÍCH JIŽNÍ AFRIKY

Zde jsou orientační informace, které budeme aktualizovat tak, aby jste získali základní představu o zemi, kterou chcete navštívit.

Nalezne zde data o rozloze, počtu obyvatel, jakou používá který stát měnu a základní charekteristiku hospodářství.

Aktuální informace o očkování má každá hygienická stanice v České republice. 

 


Blue Africa Tours, 3 Beach rd, 7220 Gansbaai, Republic of South Africa
jitka@nambwa.cz | jitka@dovolena-jizni-afrika.cz | nambwa@gmail.com